ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОБЗАРЯ

Сьогодні Україна відзначає 203 тю річницю від дня народження Великого Пророка українського народу, мислителя і філософа, справжнього патріота безмежно закоханого у свою країну – Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди біля пам`ятника Кобзареві відбулись традиційний мітинг та покладання квітів. В урочистостях взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, депутати Миколаївської обласної ради Надія Іванова, Генадій Рубський, Федір Барна, Михайло Талпа, Ігор Івануна, Оксана Солтис, Світлана Гладун, Анатолій Катрич.


Під час мітингу до миколаївців звернулись голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко та народний депутат України Дмитро Ярош.
Кожного року чергова дата мимовіль змушує українців по-новому аналізувати, глибоко осмислювати творчість і життєвий шлях Кобзаря, його вплив на розвиток української нації, як ми – українці втілюємо у життя думи Пророка нашого народу.
" Творчістю Тараса керував сам Господь. Обраний стати Пророком, Він і сам це відчував. Волею Божою Тарас творив вірші, за які йому ніхто не платив. Згодом вони коштували йому свободи.
Сьогодні ж, кожен хто вивчає творчість світоча людства розуміє – вона має дійсно світове значення. Згадаймо лишень, що твори Шевченка перекладені багатьма мовами світу. А я хочу сьогодні пригадати слова Тараса Григоровича, якими він оспівував красу рідної землі: "..Садок вишневий біля хати,
Хрущі над вишнями гудуть,
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають йдучи дівчата,
А матері вечерять ждуть.."
У цих словах ніжна і водночас безмежна любов до України мислителя і філософа Тараса Шевченка",- наголосила Вікторія Москаленко під час спілкування із журналістами по завершенні мітингу.