НАГОРОДА ГЕРОЄВІ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вручила нагороду Руслану Яришу. Хлопець відслужив строкову службу у складі 79 -ої десантно-штурмової бригади. Потім погодився на контракт. У складі бригади Руслан брав участь у бойових діях на Сході України. Нагадаємо, що Руслан Яриш та Олександр Пономарьов повернулись до Миколаєва із важкими пораненнями, отриманими в зоні проведення Антитерористичної операції.

 

 

Тоді миколаївські десантники недалеко від Слов’янська потрапили у засідку, влаштовану бойовиками. В результаті хлопці втратили чотирьох побратимів, самі ж дивом залишились живими. 26 липня 2014 року за мужність і героїзм , виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни був відзначений орденом "За мужність" 3-го ступеню.
« Сьогодні моє головне завдання піднятися на ноги!»,- впевнено говорить Руслан.
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко запевнила учасників бойових дій, що і на далі підтримуватиме кожного, хто потребуватиме допомоги.
« По-перше, хочу подякувати особисто за Ваш героїзм і мужність проявлені під час захисту територіальної цілісності України. Нагорода знайшла свого героя! Депутатський корпус і я особисто всіляко підтримаємо і допомагаємо учасникам бойових дій на Сході України. Прийнято відповідні програми. Ця робота триватиме і в подальшому.»,- зазначила Вікторія Москаленко.