ВІТАННЯ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

 День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

За відповідну постанову №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

 

 

Шановні, добровольці! Дозвольте мені від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради привітати Вас. У непростий для країни час Ви згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави. Сильні духом чоловіки та жінки пройшли Майдан, а згодом міцним щитом зупинили наступ російського агресора та посягання терористичних угрупувань. Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України ви продовжуєте боронити українську землю а на місцях викорінювати прояви сепаратизму. Ви Герої України, які прийняли бій і вистояли. Прийміть щирі вітання із побажаннями завжди залишатися принциповими.

 

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко