ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Зранку 15 березня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила особистий прийом громадян. Цього разу по допомогу до керівника представницького органу влади звернулися шестеро громадян.

 

Питання стосувались допомоги в облаштування комп’ютерного класу, облаштування дитячого майданчика в одному з дитячих навчальних закладів Вітовського району, продовження функціонування Радсадівського соціально-реабілітаційного центру Миколаївського району тощо. Так Антоніна Сербіна та Світлана Зубеніна шукають підтримки голови Миколаївської обласної ради та депутатського корпусу області у питанні облаштування комп’ютерного класу громадської організації «Обласне об’єднання інвалідів «Злагода»». Як пояснили жительки Миколаєва, їх організація в основному спеціалізується на наданні допомоги дітям - інвалідам та інвалідам дитинства. Якщо у дошкільному та шкільному віці представникам такої категорії дещо простіше завантажити робочий та дозвіллєвий час, то з підлітками ситуація складніша. Антоніна Сербіна та Світлана Зубеніна роблять все можливе для морально-психологічної підтримки таких дітей. Влаштовують благодійні обіди та вечори, відвідування музеїв та прогулянки містом. Тепер з’явилась потреба для організації роботи невеличкого комп’ютерного класу.
Надати відповідну допомогу, констатували жінки, погоджувались депутати Миколаївської міської ради. Оскільки громадська організація має статус обласної, а бюджетним кодексом не передбачено фінансування міськрадою обласних організацій, виникла потреба у допомозі депутатського корпусу Миколаївської обласної ради. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов порадившись знайшли варіант компромісного вирішення питання.