ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗАЙНЯТОСТІ

У Миколаєві за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутата Миколаївської обласної ради Надії Іванової та заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіндратіва відкрився "Центр дослідження зайнятості" Миколаївської філії громадської організації "Українська асоціація інвалідів АТО".

 

Він надаватиме послуги у  сприянні  працевлаштування учасників АТО, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, матерів -одиначок і тих, хто повернувся з місць позбавлення волі.

У разі гострої  необхідності фахівці центру зможуть надати відвідувачам додаткові  послуги з  психологічної корекції, рекомендації щодо програм професійної переорієнтації. В майбутньому планується залучати центр для  дослідження  ринку праці. Особливістю роботи установи є принцип рівний - рівному, тобто співробітники і волонтери закладу є  представниками вищезазначених соціальних груп.

Всі послуги в рамках проекту безкоштовні.

 Силами активістів  організації приміщення повністю відремонтовано, в наявності нові меблі та оргтехніка.

Поки що проект функціонуватиме виключно на власні кошти організації. В майбутньому організатори  планують  залучати  донорські, бюджетні та позабюджетні джерела фінансування.

Взагалі сьогодні це перший проект в Україні, коли ветеранська організація відкриває власний соціальний підрозділ для сприяння працевлаштуванню.