РОБОЧА ПОЇЗДКА ІВАНА КУХТИ

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта відвідав Куцурубську об'єднану територіальну громаду.
Візит посадовця відбувся в рамках виїзного дня облради в Очаківському районі у середу, 12 квітня.


Іван Кухта разом з депутатом Сергієм Наказенком та керівництвом громади проінспектував об'єкти соціального призначення: дошкільний навчальний заклад "Зірочка", місцеву амбулаторію загальної практики сімейної медицини та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка.
У Куцурубській ЗОШ І-ІІІ ступенів на сьогоднішній день здобувають середню освіту 262 учні, серед яких є призери обласних та всеукраїнських олімпіад, інтелектуальних та творчих конкурсів, спортивних змагань. Педагоги закладу беруть участь у конкурсі "Вчитель року", а директор школи Тетяна Пікуль у минулому році посіла третє місце у конкурсі "Педагогічний досвід освітян регіону". Передбачається, що Куцурубська ЗОШ стане опорною в рамках реформи системи освіти. Однак і в діжці меду є ложка дьогтю: навчальному закладу необхідні реконструкція даху, ремонт опалювальних котлів, спортзалу та харчоблоку, а також теплосанація будівлі.
Необхідно також завершити роботи з утеплення приміщення ДНЗ "Сонечко", в якому наразі перебуває більше 100 вихованців, у тому числі з сусідніх селищ.
Потрібні кошти і для закупівлі апаратури для амбулаторії: за словами начальника відділу з питань освіти, молоді, спорту та медицини Тетяни Дубіни, у медичному закладі планується відкриття власного діагностичного центру, щоб мешканцям ОТГ не доводилося їздити на діагностику в районний або обласний центри.
Іван Кухта обговорив з головою громади Інною Копійкою та начальниками структурних відділів адміністрації ОТГ питання децентралізації, медицини, функціонування правоохоронних органів, розподілу коштів та формування бюджету, актуальну для всієї області проблему інфраструтктури.
Заступник голови облради зауважив, що в адміністрації ОТГ працюють кваліфіковані фахівці, які знають, як потрібно розвивати громаду.
"У першу чергу хочу подякувати адміністрації ОТГ за гостинність, з якою нас прийняли в Куцурубі. Тут працюють щирі, працелюбні та відкриті люди, які знають, як саме та в яких напрямках потрібно розвивати громаду. У доброму сенсі здивував стан закладів соціальної сфери – школи, дитячого садка та амбулаторії. Прекрасні діти-вихованці ДНЗ "Зірочка", які влаштували для нас міні-концерт та подарували приємні сувеніри, зроблені власноруч. Підростаюче покоління – наше майбутнє, саме в них я бачу стимул працювати. Проблеми, зрозуміло ж, існують. Проте їх вирішення – це справа фінансування. Впевнений, за відповідного надходження коштів Куцурубська ОТГ може стати зразковою", - підсумував Кухта.