ІВАН КУХТА: "МИ НАЛАШТОВАНІ НА ДІАЛОГ З ГРОМАДАМИ"


Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта відзначив, що депутатський корпус обласної ради та він особисто завжди налаштовані на діалог та взаємодію з громадянами.
Таку думку він висловив у середу, 12 квітня, під час виїзного прийому громадян в Очакові.


"Хочу подякувати усім, хто прийшов на прийом, тому що саме коли люди звертаються зі своїми проблемами, відчуваєш, що твоя роботаважлива та потрібна. Обласна рада – це представницький орган влади, тож ми, у першу чергу, представляємо і захищаємо інтереси громадян. Сьогодні саме цьому ми приділили час. Ми завжди налаштовані на прямий діалог та взаємодію з людьми", - підсумував посадовець.
До участі у прийомі мешканців міста та району приєдналися також депутати облради, голова Очаківської РДА та районної ради.
Мешканці звернулися з різноманітними питаннями та проблемами, серед яких ремонт доріг в місті та районі, надання медичних послуг, соціальний захист населення. Піднімалися також і екологічні проблеми, які турбують місцевих жителів та громадських активістів – незаконна вирубка зелених насаджень в районі та забруднення і пересихання Березанського лиману.
По всіх без винятку питаннях Іван Кухта разом з представниками депутатського корпусу надав чіткі роз'яснення та консультації.
"До нас звернувся громадянин з проханням відремонтувати дорогу по вулиці Хєтагурова в Очакові. Можу запевнити, що найближчим часом дорога там буде зроблена. З актуальним питанням прийшли на прийом також і громадські активісти, які вимагають вжити заходів для порятунку Березанського лиману від екологічної катастрофи. Ми запросили їх на найближче засідання комісії облради з питань агропромислового розвитку, де це питання буде обговорено", - розповів постпред облради.