ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ


Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.


З цієї нагоди у Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області відбулись урочисті збори. Бійців пожежної охорони з їх професійним святом привітали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.
« Шановні працівники пожежної охорони! Хочу від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, від себе особисто та вього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради привітати Вас з професійним святом.
Цю професію обирають справжні, мужні чоловіки. Ви самовіддані і завжди готові прийти на допомогу! Дякуємо Вам за це. Напередодні Великодніх свят бажаю Вам миру, добра та злагоди!»,- привітав винуватців свята заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. Він вручив грамоти Миколаївської обласної ради.
Під час урочистостей голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко вручив працівникам пожежної охорони грамоти Миколаївської обласної державної адміністрації.