ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ЮНКОРАМИ

14-го квітня на екскурсії в Миколаївській обласній раді побували члени гуртка юнкорів Миколаївської загальноосвітньої школи 1-3 го ступенів №7.

 

 

Попередньо у 2016-му група відвідала з ознайомчою екскурсією Верховну Раду України. Сімох ймовірно майбутніх журналісток на відвідування Миколаївської обласної ради та зустріч із головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко надихнула медіа юрист та журналіст Тетяна Локацька. Дівчата у безпосередньому спілкуванні дізнались від Вікторії Москаленко про секрети успіху успішної жінки та керівника, тонкощі діяльності депутатського корпусу і прийняття важливих для регіону рішень. У кабінеті голови облради точилася жвава дискусія. Користуючись нагодою дівчата ставили Вікторії Москаленко безліч запитань.
«Я дуже рада нашому знайомству та можливості поспілкуватися. Для вас, дівчата сьогодні головне добре навчатися, здобути освіту і обрати кожній з вас життєвий шлях. Сподіваюсь, що ми обов`язково будемо знаходити час для спілкування і зустрічей !»,- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко по завершенні учнівської екскурсії.
Для оволодіння професійною майстерністю у висвітленні діяльності органів місцевого самоврядування вихованці загальноосвітньої школи № 7 планують найближчим часом відвідати пленарне засідання сесії Миколаївської обласної ради.