ПРАЦЮЄ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЖКГ

20-го квітня постійні депутатські комісії продовжили підготовку до пленарного засідання 13-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради, яка відбудеться 27-го квітня.
Зранку відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності,приватизації та капітального будівництва.

 

Члени комісії підтримали винесення на розгляд сесії питання про визнання Росії – країною –агресором. Аналогічно підтримано проект рішення щодо невиконання Скорим Миколою Вікторовичем депутатських обов’язків.
Перший заступник голови Миколаївської обласної державної В’ячеслав Бонь прокоментував необхідність заслухати звіт очільника екологічної інспекції. Після чого депутати – члени постійної комісії проголосували про винесення питання до сесійної зали.
Враховуючи висновки профільної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я,материнства, дитинства,розвитку зон відпочинку та туризму ухвалено рішення про винесення на сесію програми «Турбота».
На 13-ій сесії планується розглянути питання щодо внесення змін до положення про комунальний заклад «Миколаївський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради. У зв’язку із тим, що на території Миколаївського району було закрито Радсадівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей з метою збереження його матеріально- технічної бази, а також для розширення спектру послуг, які надаватимуться дітям,прийнято рішення про збільшення кількості дітей . Це буде здійснено шляхом створення відділення обласного центру у Миколаївському районі. Члени постійної комісії підтримали винесення питання на сесію.
Також за пропозицією обласної державної адміністрації вносяться зміни до програми соціально-економічного розвитку Миколаївської області на період 2015-2017 років «Миколаївщина 2017».
Депутатському корпусу Миколаївської обласної ради запропоновано здійснити перейменування КП « Агенція розвитку» у КП «Миколаївський міжнародний аеропорт». Додатково розглядається можливість виділення 50 –ти мільйонів гривень За окремою програмою кошти буде використано на ремонт злітно-посадкової смуги, реконструкцію та облаштування аеровокзального комплексу, придбання технічних засобів авіаційної безпеки тощо. Загальний кошторис необхідний для реалізації усіх заходів програми сягає суми у понад 740 мільйонів гривень. Як пояснив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір джерела фінансування можуть бути абсолютно різними. Йдеться про кошти обласного та місцевих бюджетів, кошти державного бюджету та інші незаборонені законодавством ресурси. Завдання мінімум для 2017 –го року запустити підприємство в експлуатацію. Передбачається ремонт смуги,отримання сертифікату авіаційної безпеки. Після обговорення питання депутати підтримали винесення на сесію питань про перейменування підприємства, ухвалення програми.
У питанні розірвання трудових відносин із художнім керівником Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру Миколою Кравченком та призначенням на посаду директора МАХРДТ переможця конкурсу Артема Свістуна члени комісії вирішили погодитись із висновками профільної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.