ПОВТОРНИЙ РОЗГЛЯД

На засіданні 13-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання має бути розглянуто питання про припинення трудових відносин із художнім керівником Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного театру Миколою Кравченком. Враховуючи неоднозначність та складність ситуації члени постійної комісії з питань культури, науки та освіти, сім’ї та молоді,спорту повернулися до розгляду цього питання вдруге.

 

На спільному засіданні із колегами їм не вдалося дійти остаточного рішення. Голова постійної комісії Надія Іванова вдруге запропонувала колегам його обговорити. Втім, як і питання призначення на посаду директора - художнього керівника Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру переможця конкурсу Артема Свистуна.
В роботі комісії взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
Кожен із виступаючих вчергове знайомив членів комісії з обставинами справи та перебігом подій. Голова комісії Надія Іванова закликала колег визначитись, адже невинесення вищевказаного питання профільною комісією на розгляд сесії може потягнути за собою правові наслідки.
Таким чином ввечері 20 квітня члени постійної комісії з питань культури, науки та освіти, сім’ї та молоді,спорту ухвалили рішення винести на розгляд 13-ої позачергової сесії два питання – про розірвання трудових відносин із Миколою Кравченком та призначення на посаду директора – художнього керівника МАХРДТ Артема Свистуна.