"ШАХИ РОЗВИВАЮТЬ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ" - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

Шахи, як інтелектуальний вид спорту, розвивають індивідуальність, відповідальність та лідерські якості» - голова обласної ради Вікторія Москаленко.

У Миколаєві стартував Чемпіонат України з шахів серед дітей віком до 10 років. За звання кращого гросмейстера змагатимуться понад 160 дітей з усіх куточків України.

 

Турнір такого рівня Миколаївщина приймає більше 20 років поспіль. Зустріч молодих шахістів по праву вже можна назвати традиційною.
Відкрили Чемпіонат України голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.
« Дякую за те, що порівняли мене з Богинею шахів. Рада щиро вітати на Миколаївській землі юних шахістів з усієї України. Величезна вдячність батькам цих дітей. Шахи, як інтелектуальний вид спорту, розвиває індивідуальність, відповідальність та лідерські якості.
Тому, шановні учасники, бажаю Вам вдалих змагань, впевненості у собі і тільки правильних рішень»,- підкреслила голова обласної ради Вікторія Москаленко під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату.

Триватиме турнір до протягом десяти днів до 14-го травня.