"Ми повинні пам`ятати минуле" - Вікторія Москаленко

" Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам - визволителям Другої Світової, , пам`ятаючи про тисячі жертв і справжніх героїв сучасної війни на Сході України" – Вікторія Москаленко голова Миколаївської обласної ради


Традиційно напередодні травневих свят представники обласної та міської влади вітають ветеранів Другої Світової Війни у Миколаївському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

 

Сьогодні 5 травня медичний заклад відвідали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

"Дорогі ветерани, традиційно на початку травня ми відзначаємо дві тісно пов`язані між собою дати – 8 травня День Пам`яті та Примирення і 9-го травня 72-гу річницю Перемоги
Від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю Вас із 72-ою річницею Перемоги!

Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам - визволителям Другої Світової, пам`ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань сучасної війни на Сході України.
Від щирого серця зичу Вам міцного здоров`я і довголіття, затишку та спокою Вашим родинам. І саме головне мирного неба нам усім!",- привітала ветеранів Другої Світової голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.


З наступаючим святом Перемоги привітав ветеранів і перший заступник голови Миколаївської облради Іван Кухта:

"Радий вітати усіх вас з наступаючим великим святом. Ваше покоління - це покоління героїв, які не лише вистояли у боротьбі з найсильнішою військовою машиною того часу, я маю на увазі нацистську Німеччину, але й здобули перемогу, принесли Європі мир та спокій. Від імені всієї громади Миколаївщини дякую вам за це, бажаю міцного здоров'я, довголіття та завжди чистого неба над головою. Дякую вам!" - зазначив Іван Кухта.