"НАСТУПНІ ПОКОЛІННЯ НЕ ПОВИННІ ЗНАТИ,ЩО ТАКЕ ВІЙНА" - ІВАН КУХТА

5 травня в Обласному палаці культури відбулося урочисте засідання клубу фронтових друзів «Переможці», присвячене 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

 

У святі взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.. Почесним гостем заходу став визволитель міста Миколаєва Іванець Дмитро Пилипович.
« Я вітаю усіх присутніх із наступаючими святами. На превеликий жаль так сталося в нашій історії, що трьом поколінням українців довелося тримати зброю у руках. Діди та прадіди билися на фронтах Другої Світової. Батьки виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані. А сьогодні сини захищають територіальну цілісність України на Донбасі. Я вітаю усіх ветеранів і хочу побажати Вам міцного здоров’я та мирного неба над головою. Нехай наступні покоління українців ніколи не дізнаються, що таке війна»,- зазначив вітаючи присутніх гостей перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта.
Воїнам визволителям та ветеранам, дітям війни вручили грамоти та подяки, відзнаки Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації та міської влади.