"ДАРУНОК НЕБА" З СЮРПРИЗОМ ДЛЯ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО

5-го травня своє день народження відзначала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Зі святом її приїхали привітати керівник та вихованці Зразкового колективу театру слова «Дарунок неба». Перед поїздкою на фестиваль до столиці вони підготували для голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко надзвичайне авторське дійство.


«Мої чудові, прекрасні, талановиті актори театру слова «Дарунок неба»! Дякую Вам за чудові привітання! Ви завжди даруєте любов, красу, радість і чудеса! Нехай Господь Бог всіх Вас береже і дає сили творити й на далі»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Нагадаємо, зразковий колектив театр слова «Дарунок неба» працює на базі Воскресенської загальноосвітньої школи Вітовського району Миколаївської області з 2006 року. Беззмінним керівником є Віктор Миколайович Смірнов.

Керівник та вихованці дотримуються девізу « Щоб світ чужий,як свій сприймати, душею вірші слід читати!». За мету діяльності колективу та його керівництва поставлено введення вихованців у світ мистецтва та літератури , театру за допомогою виразного читання, формування навичок прон7икнення у суть художніх образів, сприяння активному впливу літератури засобами слова на формування життєвих принципів учнів.