ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО

                  Шановні жителі Миколаївщини! Дорогі ветерани!

Традиційно на початку травня ми відзначаємо дві тісно пов’язані між собою дати – 8 травня День Пам’яті та Примирення і 9-го травня 72-гу річницю Перемоги  над нацизмом у Другій Світовій Війні.

Ці дні  вся європейська спільнота відзначає символом на грудях – «Маком пам’яті». Він є і  нашим національним знаком пам'яті про тих, хто боронив і боронить сьогодні українську землю, хто віддав своє життя за наше майбутнє. 

Свято Перемоги із гірким присмаком полину втрат. Адже українці заплатили чи не найвищу ціну за право жити під мирним небом. Тоді загинув кожен п’ятий…

На жаль і сьогодні, 72 роки після завершення Другої Світової війни, онуки сивочолих ветеранів, наслідуючи подвиги дідів і прадідів, змушені зі зброєю у руках захищати територіальну цілісність і незалежність держави. Вони це роблять самовіддано, з любов`ю до своєї країни.

Любі земляки, від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю Вас із 72-ою річницею Перемоги!

Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам - визволителям Другої Світової, пам`ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань  сучасної війни на Сході України.

         Від щирого серця зичу Вам міцного здоров`я і довголіття, затишку та спокою Вашим родинам. І саме головне мирного неба нам усім!

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко