"УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА" - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

"Україна – це Європа. Сьогодні ми на правильному шляху і не повинні з нього зійти". – голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко
В Миколаєві і Миколаївській області розпочались заходи з відзначення Дня Європи в Україні.
Сьогодні, 11 травня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала М-Погорілівську загальноосвітню школу Вітовського району. У навчальному закладі відбулось підняття прапору України та Європейського Союзу і відкриття після масштабної реконструкції музею.

 

На урочистій церемонії голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко говорила про необхідність наповнення європейськими стандартами економіки України, соціальної сфери тощо.
"Щиро вітаю усіх нас з днем Європи! «Україна – це Європа» – гасло, яке з гордістю звучало по всій країні під час Революції Гідності. Відтоді курс на європейську інтеграцію набув для нас стратегічного значення. Ми прагнули і прагнемо вільної торгівлі, інтеграції у світову науково – дослідницьку мережу.
Важливим і стратегічним кроком нашої держави до європейської спільноти стало підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Лічені дні залишаються до отримання безвізового режиму. У вівторок 9-го травня верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні, виступаючи в Раді безпеки ООН,заявила що через кілька днів ЄС оголосить про угоду щодо спрощення візового режиму з Україною
Проте, ми всі разом мусимо чимало зробити щоб стати повноправним членом ЄС. Передусім наповнити європейськими стандартами економіку і соціальну сферу, політичне життя країни.
Сьогодні ми на правильному шляху і не повинні з нього зійти. Красномовним свідченням цього стала перемога української співачки Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення» - 2016. Об’єднана Європа підтримала Україну і сьогодні вже ми приймаємо його.
Миру, добра і злагоди усім нам!
З Днем Європи!",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
Привітати колектив та учнів М-Погорілівської загальноосвітньої школи зі святом приїхали голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук та голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв.
По завершенні заходу голова Миколаївської обласної ради вирушила на церемонію підняття прапору Європейського Союзу у Миколаєві.