ПІДЙОМ ПРАПОРІВ

У Миколаєві сьогодні, 11 травня, відбулась урочиста церемонія підняття державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.
В ній взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, депутати Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, Надія Іванова, Віктор Сторчеус, Надія Боднар.


Заступники голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір та Віталій Кіндратів, Герої України, ветерани Антитерористичної операції, лідери студентського руху, громадські активісти, педагоги та науковці, діячі культури обласного центру та регіону.

"Щиро вітаю усіх нас з днем Європи! «Україна – це Європа» – гасло, яке з гордістю звучало по всій країні під час Революції Гідності. Відтоді курс на європейську інтеграцію набув для нас стратегічного значення. Ми прагнули і прагнемо вільної торгівлі, інтеграції у світову науково – дослідницьку мережу.
Важливим і стратегічним кроком нашої держави до європейської спільноти стало підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Лічені дні залишаються до отримання безвізового режиму. У вівторок 9-го травня верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могерині, виступаючи в Раді безпеки ООН,заявила що через кілька днів ЄС оголосить про угоду щодо спрощення візового режиму з Україною
Проте, ми всі разом мусимо чимало зробити щоб стати повноправним членом ЄС. Передусім наповнити європейськими стандартами економіку і соціальну сферу, політичне життя країни.
Сьогодні ми на правильному шляху і не повинні з нього зійти. Красномовним свідченням цього стала перемога української співачки Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення» - 2016. Об’єднана Європа підтримала Україну і сьогодні вже ми приймаємо його.
Миру, добра і злагоди усім нам!
З Днем Європи!",- привітала учасників урочистостей голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
По завершенні офіційної частини заходу музиканти оркестру 406-ої окремої берегової артилерійської бригади продемонстрували миколаївцям захоплююче дефіле.