ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС КОНТРОЛЮВАТИМЕ ОБЛІК КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Депутатський корпус облради контролюватиме облік комунального майна в області
Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта запропонував депутатському корпусу доручити ОДА надати у двотижневий термін інформацію про хід та етапи створення єдиної інформаційної системи обліку майна спільної власності територіальних громад області.
Таку пропозицію Іван Кухта вніс під час засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, яке відбулося у вівторок, 16 травня.


На думку першого заступника голови, така система дозволить більш ефективно розпоряджатися комунальним майном у територіальних громадах.
"Необхідно щоб облдержадміністрація надала у двотижневий термін інформацію про конкретні заходи, які плануються вживатись у даному напрямку, та строки створення і функціонування сучасної інформаційної системи обліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Миколаївської області", - зазначив Іван Кухта.
Пропозицію першого заступника голови облради підтримали всі присутні члени комісії.
Раніше ідея створення інформсистеми обліку комунального майна територіальних громад області, запропонована ОДА, була підтримана депутатами на сесії обласної ради. На це виділяється фінансування у розмірі 155 тисяч гривень.