КОНФЕРЕНЦІЯ В УНІВЕРСИТЕТІ

Формат відкритого діалогу корисний для всіх зацікавлених сторін" - Вікторія Москаленко на конференції щодо Чорноморського співробітництва
Напередодні дня науки голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала Миколаївський Національний університет ім. В.Сухомлинського.

 

19-го травня вона взяла участь у відкритті конференції " Чорноморське регіональне співробітництво в контексті процесів європейської інтеграції. Під час заходу голова Миколаївської обласної ради привітала учасників та гостей із наступаючим днем науки і вручила Миколі Шитюку відзнаку "За заслуги перед Миколаївською областю"

"Сьогодні я приїхала до Вас із приємною місією. Привітати науковців і майбутніх вчених, тих, хто працює в університеті зі святом Дня Науки. Сьогодні наука і освіта в Україні займають найвищі місця. На високому рівні. Наші науковці гідно представляють Україну на світовому рівні. Тому мені приємно, що сьогодні тут є і молодь. І сам формат круглого столу, відкритого діалогу завжди є корисним для всіх зацікавлених сторін",- зазначила Вікторія Москаленко.
В ході круглого столу його учасники та організатори обговорюватимуть аспекти міжрегіонального співробітництва у сучасних політичних та економічних умовах. Торкнуться питань міграційної та етнонаціональної політики.
Відзначимо, що формат такого спілкування, за участі представників обласної та міської влади, інтелектуальної еліти Миколаївщини і всього півдня України, бізнесу обговорювати проблемні питання розвитку Чорноморського регіону.