"Христина Іщенко та Валерія Сижук - гордість Миколаївської області та Вітовського району" - Вікторія Москаленко провела до Києва юних футболісток

31-го травня ввечері, напередодні дня захисту дітей, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко разом з батьками і тренером Олександром Романовим проводжала до Києва двох юних жительок Воскресенська Вітовського району – Христину Іщенко та Валерію Сижук.


Учениці Воскресенської загальноосвітньої школи, юні прихильниці футболу – гравці рідної команди, здобули почесне право захищати честь столичного клубу "Атекс". За своїми фізичними характеристиками, ділиться тренер дівчат Олександр Романов, вони нічим не поступалися представникам сильної статі. Тому й грали на одному рівні з хлопцями – у спільній команді.
Роки зо два тому Христиною Іщенко та Валерією Сижук зацікавились представники тренерського штабу столичного "Атексу" і за сумісництвом селекціонери збірної України. Протягом цього часу за дівчатами та їх спортивними успіхами фахівці уважно спостерігали. І ось нарешті юні футболістки отримали омріяне запрошення.
Валерія Сижук – універсальний гравець, який буде корисним на будь-якій позиції. Христина Іщенко – центральний захисник. За свою швидкість і спортивні навички дівчинка навіть отримала прізвисько "Вжик".
Спілкуючись із Вікторією Москаленко юні вітовчанки пригадували як вперше попали на футбольне поле. У Валеріїї Сижук футболом займалися друзі. Вони й покликали її. Як би не було складно, та протягом семи років Валерія цілеспрямовано займалася і не залишала улюблений вид спорту. Вона мріє пов`язати все своє життя з футболом. До речі, Валерія – вболівальниця Мадридського "Реалу".
За плечима у Христини Іщенко майже п`ять років футбольного стажу. Любов до популярної гри їй прищепив брат, який і привів її до Олександра Романова.
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, як депутат обраний у Вітовському районі, пишається успіхами учениць Воскресенської школи. Вона пообіцяла футболісткам до їх повернення на Батьківщину підготувати особливі подарунки – футболки улюблених європейських клубів.