«Ваше покликання – доносити людям правду..» - Вікторія Москаленко привітала з професійним святом журналістів

6-го червня своє професійне свято відзначають журналісти. Це свято було встановлено 25 –го травня 1994 року на підтримку ініціативи делегатів 1-го Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. І дату обрано теж невипадково. 6-го червня 1992-го року Спілку журналістів України було прийняв то до Міжнародної федерації журналістів.


З цієї нагоди у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної радим представників журналістського цеху Миколаївщини з професійним святом привітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.
« Шановні, журналісти!
Сьогодні ми відзначаємо свято тих, кому ми зобов`язані найсвіжішими новинами!
Щодня ви докладаєте безліч зусиль, щоб газети і журнали були цікавими, а телевізійні та радіопрограми торкалися найпотаємніших струн душі людської, змушували сумувати або радіти та всміхатися!
Тож, у день журналіста хочу привітати усіх представників професії, покликання якої розкривати і доносити людям правду. Нехай рік від року міцніє журналістське братерство. Ніколи не поступайтеся позиціями і впевнено крокуйте вперед. А ще, у вільний від роботи час пам`ятайте про власні захоплення. Зі святом!»,- привітала присутніх журналістів голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
З нагоди свята представники електронних і друкованих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ отримали грамоти та подяки Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.