« Ця подія відкриває нові перспективи для туризму та економічного розвитку» - Вікторія Москаленко привітала із офіційним запуском «ракети» на Вознесенськ

6-го червня на нижній набережній Миколаєва ввечері було людно. За участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, Вознесенського міського голови Віталія Лукова та Героя України Олексія Вадатурського офіційно запустили річкове сполучення між Миколаєвом та Вознесенськом.


Сьогодні першими пасажирами «Ракети» стали діти учасників Антитерористичної операції, яких за ініціативи Віталія Лукова - Вознесенського міського голови привезли на екскурсію до Миколаєва. У зворотному напрямку дітлашня відправилась судном компанії «Нібулон». По завершенні урочистої частини голова Миколаївської обласної ради підкреслила:

«Лідер вітчизняного агропромислового комплексу - компанія "Нібулон" завжди виконує свої обіцянки. Красномовним тому підтвердженням стало відновлення пасажирського річкового сполучення Південним Бугом та Дніпром. Ймовірно, коли цей проект тільки-но замислювався були такі люди, які не вірили в його успішність . Сьогодні ж це вже реальність і пасажирські судна компанії "Нібулон" на великій швидкості розсікають головною артерією Миколаївської області. Хочу сказати, що для мешканців Миколаївщини та Херсонщини ця подія відкриває нові перспективи як для туризму, так і для економічного розвитку наших областей.

"Ракети" поєднають у Миколаївській області Очаків, Кінбурнську Косу, Нову Одесу, Вознесенськ. У сусідній Херсонщині Голу Пристань, Нову Каховку тощо. Ось такий, доступний за ціною квитка, зручний і комфортний річковий транспорт дуже потрібен жителям півдня України.

Тому сьогодні хочу подякувати керівництву компанії "Нібулон" і особисто Олексію Афанасійовичу Вадатурському за його наполегливість у реалізації цього і багатьох інших проектів».
Генеральний директор компанії «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський під час мітингу оголосив, що вже найближчим часом відбудеться урочисте відкриття сполучення з віддаленою Кінбурнською косою. Наразі там тривають останні роботи з облаштування причалу для безпечної висадки та посадки пасажирів.
«Вселяє впевненість та оптимізм, що навіть у важкий для країни час ми відновлюємо славні традиції минулих років, коли катери ходили цим маршрутом регулярно. Водне сполучення – це піклування про екологію та навколишнє середовище, це зменшення навантаження до дороги області, це, в кінці кінців, велике задоволення: прогулятися на легендарні "Ракеті" влітку, по ріці, за доброї погоди. Сподіваюся усім пасажирам сподобається такий вид пересування, і підростаючому поколінню, і тим, хто пам'ятає ще ті минулі часи.»,- підкреслив присутній на урочистостях перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта.