" Хочу побажати Вам безліч театральних та кіноролей" - голова Миколаївської обласної ради привітала з ювілеєм Народного артиста Василя Остафійчука.

Сьогодні, 8 червня свій шістдесятирічний ювілей святкує Народний артист України, актор Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного театру Василь Георгійович Остафійчук.
Урочисте зібрання колективу театру з цієї нагоди відвідала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.


" Мені дуже приємно сьогодні знаходитись на одній сцені з такою відомою в Миколаївській області і в Україні людиною. Василю Георгійовичу – ви легендарна особистість. За вашими плечами десятки театральних ролей, зіграних ролей у кіно, режисерська робота. Тому сьогодні від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я хочу привітати Вас з ювілеєм і подякувати за все те, що Ви робите для культури, і театрального мистецтва зокрема, в Україні і в Миколаївській області. Хочу побажати іще безліч театральних та кіноролей",- відзначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, вітаючи Василя Георгійовича з ювілеєм.
Відзначимо, що свою творчу діяльність Василь Георгійович розпочав у 1982 році в Івано-Франківському музично-драматичному театрі. До Миколаєва приїхав у 1986-му. З того часу Народний артист України є ведучим майстром трупи театру і виконавцем головних ролей у репертуарних виставах російської драми.