Іван Кухта вручив грамоти та подяки Миколаївської обласної ради кращим медичним працівникам області

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта привітав медичних працівників з професійним святом.
Захід відбувся у понеділок, 12 червня, у стінах Миколаївського Українського театру драми та музичної комедії.
На урочисту подію були також запрошені перші особи міста Миколаєва та області: заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів, віце-мер Андрій Дадіверін, голова міського управління охорони здоров'я Ірина Шамрай та інші.


Іван Кухта у привітальному виступі зазначив, що сподівається на подальше порозуміння та співпрацю між депутатським корпусом облради та лікарями.
"Я щиро вітаю від імені Миколаївської обласної ради, депутатського корпусу та від себе особисто усіх працівників медичної сфери з професійним святом. Хочу побажати всім вам міцного здоров'я, злагоди, благополуччя, успіхів у вашій нелегкій справі. Всі ви кожного дня робите неоціненний внесок у справу здорової, сильної та процвітаючої нації. Сподіваюся між медиками та депутатським корпусом, обласним керівництвом завжди буде порозуміння та плідна співпраця. Зі святом, дорогі друзі!", - сказав перший заступник.
Також Іван Кухта вручив почесні грамоти та подяки від Миколаївської обласної ради кращим працівникам медичної сфери.
Офіційну частину святкування супроводжували виступи творчих танцювальних колективів та виконавців театру, а також демонстрація документального міні-фільму про роботу та досягнення миколаївських лікарів.