ЗУСТРІЧ ІЗ ЧЕРВОНОВОЛОДИМИРІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з ініціативною групою жителів села Червоноволодимирівка Новоодеського району. У зустрічі взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутати Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич та Максим Невінчанний.
Мешканці населеного пункту збентежені та схвильовані через реорганізацію, яка відбувається із Червоноволодимирівською загальноосвітньою школою 1-2-го ступенів. 25-го травня поточного року жителів села повідомили про зміни. У навчальному закладі планується залишити лише початкову ланку. Вихованцям 5-9 класів запропоновано продовжити навчання у Сухоєланецькій ЗОШ 1-3 го ступенів.

 

Батьки учнів з таким рішенням не погоджуються. Вони звертають увагу представників влади та депутатських корпусів різних рівнів на практичну відсутність нормального сполучення через критичний стан дорожнього покриття.

Як пояснила Ганна Каськова, сьогодні в Миколаївській області, втім як і по всій Україні, триває процес реформування галузі освіти та створення опорних шкіл. Відповідно під цей проект розробляється схема підвезення учнів. Опорна школа матиме всю необхідну матеріально-технічну базу предметних кабінетів.

У Червоноволодимирівці, згідно з останніми пропозиціями, паралельно з початковою шкільною ланкою мають відкрити дошкільне відділення. Таким чином мова може йти про створення навчально-виховного комплексу.
« Реформа освіти полягає у наступному. Створюються опорні школи , залишаються і заклади з початковою ланкою. Вона вже сьогодні успішно відбувається в нашій області. Всі, хто пройшли цю реформу дуже задоволені. В деяких районах створені філії і мають місце опорні школи. Хоча, від початку схожа була ситуація. Приходили схвильовані батьки, директори шкіл, реорганізованих у філії опорних. Хочу нагадати висловлювання міністра освіти і науки України: « У нас не школа для дитини, а дитина повинна бути центром. Ми не повинні просто зберігати будівлю, заради самого приміщення»»,- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко під час зустрічі.
По результатах зустрічі голова Миколаївської обласної ради резюмувала, що депутатський корпус Миколаївської обласної ради бере на контроль дане питання. Реорганізація Червоноволодимирівського закладу відбуватиметься за зручною для всіх сторін схемою.