"Я дотримуюсь принципу - хто, як не ми!" Вікторії Москаленко подякували за підтримку бійців та цивільного населення у зоні АТО

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко продовжує надавати допомогу бійцям та цивільному населенню у зоні проведення Антитерористичної операції. Все необхідне на передову доправляють волонтерські групи.

Вдячні Захисники України та представники влади на Сході України намагаються по своєму віддячити Вікторію Вікторівну за її жертовність та бажання допомагати.

 

У голови Миколаївської обласної ради відбулось дві знакові зустрічі. Волонтер Юлія Немлій передала Вікторії Москаленко подяку від голови військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Олега Ліванчука, згодом завітала волонтер Людмила Семенюк із бійцями окремої тактичної групи "Волинь" Української Добровольчої Армії "Тунцем" та "Максом". Хлопці теж подякували голову Миколаївської обласної ради за систематичну підтримку і вручили подяку від командування окремої тактичної групи "Волинь" Української Добровольчої Армії.
"Це особливий момент. Для мене, як людини, як керівника представницького органу влади регіону допомога жителям населених пунктів на Сході України і військовослужбовцям є закономірним і обов`язковим процесом. Я постійно тримаю зв`язок із волонтерськими групами, які виїжджають на позиції до бійців, підтримують місцеве населення. Так має бути. Я дотримуюсь принципу – хто, як не ми!",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
Вікторія Вікторівна висловила готовність, щойно дозволить робочий графік, особисто виїхати на Схід країни, аби безпосередньо поспілкуватися з жителями та військовослужбовцями.
Зараз голова Миколаївської обласної ради спільно із волонтерами Вітовського району готують гуманітарний вантаж із будівельними матеріалами до Красногорівки.