"Вітовськими дітьми може пишатися вся Миколаївщина!" Вікторія Москаленко привітала танцювальний колектив східного танцю "Ассена" з успішним виступом на фестивалі.

3-го червня танцювальний ансамбль східного танцю "Ассена" із села Воскресенське Вітовського району Миколаївської області успішно представив рідний регіон на Кубку Чорного моря зі східних танців, який відбувся у Коблево. На суд журі учасники колективу запропонували сім номерів: п`ять групових та два сольних. У своїх категоріях кожен із запропонованих танців отримав високу оцінку і посів перші місця. До речі, на Кубку Чорного моря 2017 дебютували найменші вихованці колективу.

 

         Ансамбль східного танцю "Ассена" існує лише рік. Він об`єднав 40 юних та дорослих танцюристів. Поруч із дітьми мистецтво східного танцю опановують їх матусі. Керівник колективу Ольга Смирнова зуміла прищепити любов до східної хореографії і вісьмом хлопчикам. Хоча дівчат природно більше – три вікові групи: маленькі, середні і старші. А розпочиналося все з бажання юних мешканок населеного пункту перейняти вміння і навички Ольги.

         Керівникові колективу голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вручила грамоту Миколаївської обласної ради. А кожен з вихованців отримав від Вікторії Вікторівни подарунок.

         Цього ж дня голова Миколаївської обласної ради подякувала тренерові Воскресенської футбольної команди Олександру Романову за його успіхи. Нагадаємо, напередодні Міжнародного дня захисту дітей Вікторія Вікторівна разом з батьками проводжала до Києва футбольних зірочок Вітовщини – Христину Іщенко та Валерію Сижук. Дівчата успішно пройшли знайомство зі столичним клубом "Атекс" і тепер переїжджають до Києва. Тоді голова обласної ради обіцяла дівчаткам форму їх улюбленого клубу. Під час зустрічі відбулась урочиста церемонія її вручення. Додатково юні вітовчанки отримали професійний м`яч федерації футболу. Для маленьких гостей та їх батьків було організовано екскурсію адміністративною будівлею Миколаївської обласної ради і смачне частування.