ФЛЕШ-МОБ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОНОРА

Ввечері 14-го червня за ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко на Соборній площі Миколаєва відбувся флеш-моб присвячений Всесвітньому Дню донора.

 

 

Організатори акції - асоціація молодих донорів України "Донор UA". До флеш-мобу долучилися заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів, студенти Миколаївського коледжу культури та мистецтв ( директор Сергій Мицик), Миколаївського інституту медсестринства, активісти волонтерського руху "Сніговий патруль" і небайдужі городяни. Просто на площі будь-хто з бажаючих міг дізнатися власну групу крові та резус-приналежність. Учасники акції об`єдналися у краплю крові – символ донорства. Таким чином вони нагадали про необхідність поповнення банку крові, як життєво-важливого ресурсу.

" Хочу від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради подякувати всім учасникам сьогоднішнього флеш-мобу, сьогоднішньої акції. Можна працювати будь-де, обіймати ті, чи інші посади. Але трапляються випадки, коли від вчасно наданої крові залежить чиєсь життя. Сьогодні донори, і учасники цієї акції зокрема, роблять благородну справу – дарують шанс на життя іншим. Це гідне поваги! Сподіваюсь нам вдалося привернути увагу до проблеми донорства. І в результаті кількість донорів в Миколаєві та області збільшиться" – підкреслила Вікторія Москаленко.

"Хотілося б окремо подякувати Вікторії Вікторівні Москаленко за її ініціативу та підтримку акції, присвяченої Дню Донора. Завдяки голові Миколаївської обласної ради свято вийшло кольоровим та яскравим.",- зазначила Ірина Руденко.