"Ми щиро вдячні Вам за готовність будь-якої миті стати на захист територіальної цілісності та незалежності країни",- Вікторія Москаленко привітала з професійним святом військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

2-го липня, у неділю, в обласному центрі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Пам`ять загиблих військовослужбовців вшановували поблизу колишнього приміщення Миколаївського річкового вокзалу. У церемонії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, депутати обласної та міської рад, представники духовенства і сотні миколаївців.

В пам`ять про загиблих моряків на воду було спущено вінки та лампади.

Згодом на території відбувся концерт військових оркестрів та експозиція військової техніки.

 

 

 

"Шановні ветерани, військовослужбовці, спеціалісти Військово-Морських сил Збройних Сил України! Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради хочу привітати Вас зі святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Ми щиро вдячні Вам  за готовність будь-якої миті стати на захист територіальної цілісності та незалежності країни, її морських та сухопутних  кордонів. У повітрі, на землі і воді Ви сумлінно виконуєте бойові завдання. Низький уклін Вам за це!

Нехай у Ваших родинах панує добро і злагода. Бажаю кожному з вас міцного здоров`я. Зі сявтом",- привітала присутніх на заході військовослужбовців голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко