На засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту

 5-го липня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Серед іншого представники депутатського корпусу на чолі із Вікторією Москаленко  розглядали три питання пов’язані із передачею ВСК «Спартак».

 

 

Зокрема порушувались питання надання допомоги Федерації тенісу на візках України у виділенні штатної одиниці тренера в структурі «Інваспорт», йшлося про колективний лист громадських організацій щодо ситуації, яка склалася із передачею ВСК «Спартак» та лист Федерації тенісу на візках України стосовно звернення до Міністерства молоді та спорту України щодо відкриття у Миколаївському вищому училищі фізичної культури відділення «теніс».

 

Щодо кадрів, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації  Олександр Садовський поінформував, що на базі центру «Інваспорт» діють відділення танців на візках, плавання тощо. У зв’язку з появою нової Федерації з’явилась необхідність створення нової штатної одиниці із фондом заробітної плати для розвитку нового виду спорту. Катастрофічна нестача тренерів відчувається і в інших видах спорту. Тому спортивні функціонери звертаються до голови Миколаївської обласної ради з проханням створення додаткових чотирьох робочих місць із фондом заробітної плати.

Члени постійної комісії підтримали звернення Олександра Садовського. Рекомендували також додати 1,5 ставки НОК ДЮСШ.

 

Протягом декількох годин тривало обговорення ситуації, яка склалася на сьогоднішній день із передачею бази «Спартак». Свої точки зору на конфлікт висловлювали присутні представники громадськості, Ігор Фінкельштейн, Євген Ільїн, Олександр Садовський. По завершенні палких дебатів голова комісії Надія іванова оголосила рекомендації. Зокрема буде створено робочу групу, яка вивчатиме ситуацію .До її складу ввійдуть крім депутатів Миколаївської обласної ради фахівці відповідних структур.