ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗДІЙСНИЛА РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила робочий візит до Миколаївської обласної інфекційної лікарні. У контексті конкурсу на заміщення вакантних посад головних лікарів керівник облради намагається ознайомитися зі станом речей у найбільших медичних закладах обласного підпорядкування. 

Візит відбувся у понеділок, 10 липня.

Вікторія Москаленко обговорила нагальні проблеми лікарні з  виконуючою обов’язки головного лікаря Світланою Федоровою, проінспектувала нейроінфекційне та реанімаційне відділення, харчоблок та очисні споруди.

 

На разі інфекційна лікарня має багато проблем, в першу чергу, матеріально-технічного характеру, проте голова обласної ради пообіцяла знайти шляхи виходу з цієї ситуації.

«На сьогоднішній день обласна лікарня має ряд серйозних проблем з майновим забезпеченням. Заміни основних технічних вузлів потребують очисні споруди, у харчоблоку необхідний капітальний ремонт даху. Також незадовільний стан нейроінфекційного відділення – там потрібно встановити нові вікна та двері для кращої герметизації приміщення, щоб інфекція не вийшла зовні. Ремонту потребує також і реанімаційне відділення, до того ж там не вистачає дихальних апаратів. Є лише один, проте за нормами на 6 койкомісць має бути 6 апаратів», - констатує Вікторія Москаленко.

Не обійшла увагою голова облради і транспортну проблему лікарні: єдиний мікроавтобус для транспортування хворих знаходиться у вкрай незадовільному стані. За словами в.о. головного лікаря Світлани Федорової, доставляти хворих таким транспортом практично неможливо. Проте Вікторія Москаленко пообіцяла взяти це питання на контроль.

«Сьогодні в автопарку лікарні є лише один мікроавтобус старого зразка. Стан його залишає бажати кращого. Проте вказану проблему реально вирішити, це питання я беру на особистий контроль. Впевнена, найближчим часом лікарня отримає належний транспорт», - зазначила голова облради.

Вікторія Москаленко підкреслює, якщо підійти до вирішення проблем інфекційної лікарні з розумом та раціоналізмом, знайти вихід із ситуації цілком можливо, якою б складною вона не здавалася на перший погляд.