ОБЛАСНЕ КЕРІВНИЦТВО ВШАНУВАЛО ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ПІД ЗЕЛЕНОПІЛЛЯМ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вшанувала пам'ять українських воїнів, які загинули під час ракетного обстрілу під Зеленопіллям Луганської області рівно три роки тому.

Тоді у липні 2014 року з'єднання 24-ї окремої механізованої бригади, 79-ї аеромобільної бригади та прикордонної служби були накриті ракетним вогнем противника у зоні АТО. Українські частини понесли важкі втрати, остаточна кількість загиблих та зниклих безвісти не відома і сьогодні.  

Віддати данину пам'яті українським військовослужбовцям, у тому числі й десантникам миколаївської 79-ї бригади, у річницю Зеленопільської трагедії прийшли представники міської влади та облдержадміністрації, волонтери, громадські активісти, товариші по службі та родичі загиблих, небайдужі громадяни.

 

            Вікторія Москаленко зазначила, що катастрофа 11 липня 2014 року об'єднала миколаївців. Перед лицем трагедії мешканці міста консолідували сили у єдиному намаганні врятувати своїх родичів, друзів, синів, братів, чоловіків – свій, хто виконував свій обов'язок на передовій.

            "Ми, миколаївці, пам'ятаємо цю трагедію, нам болить, можливо, більше за всіх, тому що тоді під Зеленопіллям був накритий ракетним вогнем артдивізіон нашої 79-ї бригади. Дев'ять наших десантників загинули і пішли у безсмертя. Сьогодні хочеться виразити подяку, у першу чергу, родичам наших воїнів. З багатьма я спілкувалася особисто, і ніхто не пожалкував, що їхні чоловіки обрали шлях захисту Батьківщини. Зеленопілля об'єднало нас усіх. Згадаймо всіх тих мужніх хлопців, з яких неодмінно треба брати приклад. Низько вклоняюся тим, кого зараз з нами немає", - зауважила голова облради.

            Представники духівництва провели поминальний молебень за загиблими, а потім усі присутні поклали квіти до підніжжя монумента десантникам, що віддали життя за Україну.