ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ З ТЕМАТИКИ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СЛУЖБОВЦІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала Міжнародний круглий стіл на тему «Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади», який відбувся у вівторок, 11 липня.

Організатором круглого столу виступив Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за сприяння Миколаївської обласної ради та облдержадміністрації.

Мета заходу полягає у підвищенні професійної компетентності публічних службовців у сучасних умовах, обміні досвідом роботи у системі підготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів та формуванні практичних рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності державного управління.

Участь у роботі круглого столу взяли керівники державних установ та органів місцевого самоврядування області, викладачі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, представники громадськості, науковці. У процесі роботи був також налагоджений відеозв'язок з представниками центрів підвищення кваліфікації Івано-Франківської, Чернігівської та Запорізької областей, фахівцями з сусідньої Польщі.

Учасники Міжнародного круглого столу заслухали та обговорили доповіді та виступи з таких питань, як стратегія реформування державного управління, сучасна кадрова політика у системі публічної служби, підготовка та підвищення кваліфікації посадовців за сучасними стандартами.

Також Вікторія Москаленко нагородила подякою Миколаївської обласної ради колектив Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації за творчий пошук, наукове зростання та високий професіоналізм та подякувала організаторам заходу за плідну роботу.

"Спочатку від імені всього депутатського корпусу та від себе особисто хочу привітати усіх співробітників закладу з ювілеєм Центру. Письменник Марк Твен колись казав, що навчати себе – це благородна справа, а навчати інших – ще більш благородна. 99 відсотків відгуків про роботу Центру  - винятково позитивні. Усі, хто пройшов тут навчання демонструють високий фаховий рівень. Це красномовніше говорить про вашу роботу, ніж будь-які слова. Особливо приємно, що ми переймаємо досвід наших сусідів, поляків, в яких дійсно є чому повчитися. Дякую вам за вашу роботу, дійсно благородну. Миколаївська обласна рада завжди підтримає будь-які ваші позитивні ініціативи", - зауважила голова облради.

За результатами роботи круглого столу була затверджена резолюція, узгоджений текст якої буде надісланий Міністерству освіти України, Національному агентству України з питань державної служби,  мережевим закладам системи підготовки та підвищення кваліфікації публічних службовців.