ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ТА ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ТУРИСТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ «ПРОТИЧАНСЬКА СКЕЛЯ»

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко взяла участь у відкритті туристичного комплексу «Протичанська скеля» на території Національного природно-ландшафтного заповідника «Бузький Гард» на Первомайщині.

Відкриття туристичного об’єкту відбулося у п’ятницю, 14 липня в рамках візиту обласного керівництва до Первомайського району.

Новий кемпінг у підніжжя Протичанської скелі оснащений паркінгом для автомобілів, спортивним майданчиком, необхідними інфраструктурними об’єктами та вже приймає туристів. Знаходиться він поблизу унікального природного заповідника, більш відомого як Радонове озеро.

 Вікторія Москаленко виразила надію, що у найближчий час кемпінг перетвориться на туристичну Мекку.

«Територія Бузького Гарду не лише справляє надзвичайне враження своїм унікальним ландшафтом. Це місце має ще й славетну історію. Минуле цієї землі тісно пов’язане з козацтвом. Саме тут були розташовані козацькі зимівники, ці скелі ще пам’ятають славетні часи походів запорожців, наших видатних предків. Протичанська скеля несе потужну енергетику, тут дійсно відпочиваєш душею і тілом. Впевнена, найближчим часом кемпінг перетвориться на справжню туристичну Мекку не лише для мешканців Миколаївщини, але й для гостей нашого регіону. Також хочу подякувати голові Первомайської РДА Володимиру Вовку та депутату обласної ради Михайлу Талпі за активну участь у реалізації цього проекту», - зазначила голова облради.

У свою чергу, Михайло Талпа відзначив, що кемпінг «Протичанська скеля» – це не останній крок до перетворення Бузького Гарду на рекреаційно-туристичну перлину Миколаївщини та всієї України.  Незабаром буде започаткований новий проект – будівництво пішохідного мосту через Радонове озеро, який сполучатиме села Мигія та Грушівка.

Також перші особи області відвідали нову швидкісну канатну дорогу через Радонове озеро, яка відкрилася нещодавно. ЇЇ висота над рівнем води складає більше 70 метрів, довжина – 457 метрів. Людина розвиває під час руху швидкість близько 110 кілометрів на годину. Канатна дорога є найшвидшою в Україні і однією з найшвидших у Східній Європі.

«Я дуже рада, що заповідник Мигія цікавий інвесторам, які вкладають кошти у розвиток рекреаційної галузі, роблять наш регіон привабливим для туризму та бізнесу. Впевнена, на території цього заповіднику кожен зможе знайти для себе щось цікаве, незалежно від віку та інтересів», - підкреслила голова облради, підводячи підсумки візиту.