ВІДКРИТТЯ НОВОЇ КОТЕЛЬНІ ТА «ВІКОНЦЯ ЖИТТЯ»: ПЕРВОМАЙСЬКУ ЦРЛ ВІДВІДАЛО ОБЛАСНЕ КЕРІВНИЦТВО

Представники керівництва Миколаївської області взяли участь у відкритті нової котельні у Первомайській центральній районній лікарні та проінспектували стан медичного закладу.

Візит голови облради Вікторії Москаленко та депутатів до Первомайської ЦРЛ відбувся у п’ятницю, 14 липня.

Голова обласної ради разом депутатом Михайлом Талпою, головним лікарем ЦРЛ та членами медичного персоналу оглянули гінекологічне, терапевтичне, операційне, інфекційне, діагностичне та інші відділення, господарчі блоки та корпуси. Вікторія Москаленко зазначила, що стан районної лікарні в багатьох аспектах перевищує технічне та матеріальне забезпечення навіть деяких обласних медичних установ.

 

«Центральна районна лікарня у Первомайську справила на мене винятково позитивне враження. Матеріально-технічна база установи знаходиться на високому рівні: у відділеннях зроблений ремонт, є сучасне обладнання, яке дозволяє провести діагностику, надати необхідну допомогу хворим. У деяких обласних лікарнях немає такого забезпечення, як тут. Все це робиться завдяки ефективному менеджменту, грамотному та прозорому використанню коштів. Також лікарні надається і допомога з боку народних обранців та небайдужих меценатів-аграріїв, підприємців. Проте немає межі досконалості, є ще проблеми, які треба вирішувати. Але стан лікарні, повторюся, мене дуже порадував», - зазначила голова облради.

Потім Вікторія Москаленко, Михайло Талпа та голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко відкрили нову котельню у військовому госпіталі, який знаходиться на території ЦРЛ та вручили грамоти і подяки первомайським волонтерам, які з перших днів АТО  надають підтримку Збройним силам України. Участь у відкритті взяли також депутати обласної ради Ганна Воронок та Валерій Колесніков.

«Відкриття котельні – це ще один крок вперед до енергетичної незалежності нашої країни. Альтернативні джерела енергетичного забезпечення – це шлях до європейського майбутнього. Хочу виразити вдячність колегам, депутатам обласної ради Михайлу  Талпі, Григорію Маріну, голові РДА Володимиру Вовку та всім іншим, хто допомагав у реалізації цієї ініціативи, за те, що вболівають за Первомайщину», - підкреслила Вікторія Москаленко.

На завершення візиту представники обласного керівництва відкрили у Первомайській ЦРЛ «віконце життя» для новонароджених, від яких відмовилися батьки. Кошти на відкриття «віконця життя» надав депутат Григорій Марін. До цього соціального проекту, який розпочався нещодавно, таким чином, приєднався і Первомайський район.