ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗАПРОПОНУВАЛА ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ОРЕНДИ МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ініціювала внесення змін щодо Порядку оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.

Пропозиція голови була підтримана членами комісії Миколаївської облради з питань ЖКГ у четвер, 13 липня.

Зміни торкнуться орендних ставок за використання нерухомого майна спільної власності та коефіцієнту бізнес-привабливості. Вікторія Москаленко пояснила, чим вмотивоване підвищення орендних ставок.

 

"Ставка орендної плати за користування об'єктами комунальної власності для приватних медичних закладів, які орендують приміщення на території обласних лікарень, має бути підвищена, так само як і коефіцієнт бізнес-привабливості. Нещодавно я з робочим візитом відвідала Миколаївську обласну інфекційну лікарню, де послуги МРТ надає приватна фірма, зареєстрована в іншому регіоні. Вони орендують приміщення, проте сплачують орендну плату за старими розцінками. А ці кошти мають піти у обласний бюджет, а також у фонд лікарні, за що можна буде придбати нове обладнання, зробити ремонт у корпусах лікарні. Договір оренди укладали ще у 2011 році, пролонгували його у 2014-му. Зараз строк договору закінчується, тож в інтересах інфекційної лікарні, яку обласної установи, ставка має бути підвищена. На цьому прикладі я хочу продемонструвати доцільність внесення змін до порядку оренди майна", - резюмувала Вікторія Москаленко.

Слід зазначити, що абсолютна більшість членів комісії пропозицію голови облради підтримали одностайно.