« Ми за дотримання законодавства та ефективне управління майном»,- Вікторія Москаленко і депутати Миколаївської обласної ради відвідали лікарню Миколаївського морського порту.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутати Миколаївської обласної ради , перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів здійснили зустріч з трудовим колективом і  ветеранами Миколаївського морського порту та медиками закладу охорони здоров’я підприємства.

 

         Згідно зі стратегією подальшого розвитку Адміністрація морських портів України планує передавати об’єкти соціальної інфраструктури у комунальну власність територіальних громад міст та областей - основний тезіс, який намагалися донести до учасників зібрання представники обласної влади. Відповідні дії балансоутримувача не мають захопити зненацька ані депутатський корпус області, ані обласну державну адміністрацію. Проект рішення, який пропонується ухвалити на 15-ій позачерговій сесії Миколаївської обласної ради депутатському корпусу, має забезпечити належне функціонування закладу охорони здоров’я та надання якісних послуг як працівникам та ветеранам підприємства так і учасникам Антитерористичної операції на Сході України.

         « Ми запропонованим проектом рішення висловлюємо готовність у разі необхідності взяти цей заклад на утримання обласного бюджету. Немає жодних проблем ані з трудовим колективом, ані з дотриманням законодавства. Питання щодо звільнення людей не стоїть,як і про закриття поліклініки»,- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Вікторія Москаленко, Андрій Кротов, В’ячеслав Бонь та Віталій Кіндратів здійснили обхід території лікарняного комплексу. Представники обласної влади та депутати Миколаївської обласної влади пересвідчились, що більшість приміщень не функціонують вже протягом тривалого часу і знаходяться у занепаді. Водночас існуючі на території будівлі, та й сама зона розташування установи, підходяща для здійснення медичної та психологічної реабілітації учасників Антитерористичної операції.