Реконструкція доріг та управління комунальним майном. Депутати готувалися до 15-ої позачергової сесії

2-го серпня 2017 року відбудеться засідання 15-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради 7-го скликання. Попередньо, готуючись до пленарного засідання, представники депутатського корпусу на чолі із Вікторією Москаленко узгоджували питання порядку денного під час засідання президії.

Членам представницького органу влади пропонується до опрацювання два питання: Про хід виконання рішень Миколаївської обласної ради щодо реконструкції доріг у Миколаївській області і друге про передачу державного майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Миколаївської області.

 

         Доповідаючи про стан справ у дорожній галузі регіону начальник Служби Автомобільних доріг України в Миколаївській області Сергій Ткаченко наголосив, що у плані позначалось включення до переліку робіт реконструкції трьох мостових переходів Троїцького ,Софіївського, Возсіятського  та інших. Загалом на дорогах області знаходиться 257 мостів та шляхопроводів. 29 з них на сьогодні потребують першочергових  відновлювальних робіт. Для їх здійснення, підкреслив очільник САД у Миколаївській області, потрібен значний фінансовий ресурс. До Укравтодору направлялись звернення щодо фінансування робіт. На жаль, у 2017 році грошей не передбачено. Рух транспорту та швидкість обмежується відповідними знаками. Проте, окремі  автовласники великовагового транспорту  нехтують цим.

         «Ви пам’ятаєте що у цьому році у нас була ситуація по Пересадівці. Тоді затопило понтонний міст. Але, ми намагаємося боротися з такими водіями та перевізниками»,- нагадав присутнім Сергій Ткаченко. За рахунок коштів державного бюджету, виділених на експлуатаційне утримання  штучних споруд,виконано робіт на суму 714 тисяч гривень. Більш детально про реконструкцію доріг в Миколаївській області депутати говоритимуть під час засідання 15-ої позачергової сесії.

         Друге питання стосувалось передачі  у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області лікарні Миколаївського морського порту.

         Більше десяти років понад 2000 квадратних метрів приміщень не використовуються. В разі якщо ДП «Адміністрація Морських портів України» не фінансуватиме соціальні заклади , і лікарню зокрема, ми готові взяти цей об’єкт у комунальну власність. Я спілкувалась з представниками ДП «Адміністрація морських портів України». І можу запевнити усіх, що питання про звільнення людей в жодному разі не порушується»,- підкреслила Вікторія Москаленко.