ЗУСТРІЧ ІВАНА КУХТИ З В`ЯЧЕСЛАВОМ ДІДКІВСЬКИМ

Сьогодні, 6-го серпня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта здійснив трьохсторонню зустріч із першим заступником голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеславом Бонь та першим заступником голови Укртрансбезпеки В’ячеславом Дідківським. Обговорювались питання функціонування ГВК ( габаритно-вагових комплексів) у період високих температур і здійснення контролю за рухом великовантажного транспорту територією Миколаївської області.

 

         На даний час, підкреслив В’ячеслав Бонь, обласна державна адміністрація звернулась до обласної ради з поданням стосовно внесення змін до відповідних обласних комплексних програм та обласного бюджету з тим, щоб закласти 2,1 мільйона гривень на придбання ГВК.

         «Ми дуже вдячні всьому депутатському корпусу що вони ці зміни підтримали. І ми маємо понад два мільйони гривень на придбання цих комплексів»,- наголосив В’ячеслав Бонь.

         Для того, щоб це обладнання функціонувало необхідно провести тендер. Вже завтра під головуванням першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації відбудеться нарада за участі фахівців Укртрансбезпеки в Миколаївській області, Служби Автомобільних доріг України в Миколаївській області,керівництва і депутатського корпусу Миколаївської обласної ради , представників громадськості для розробки тендерної процедури .Від Укртрансбезпеки керівництво області чекає лише вирішення кадрового питання, для забезпечення цілодобового функціонування комплексів.

         В свою чергу, акцентував перший заступник голови Укртрансбезпеки В’ячеслав Дідківський, важливо було побачити реалії експлуатації дорожньої інфраструктури.

         « Це пріоритет в цілому. І ми маємо чітко розуміти, що крім номінально-декларативних кроків, маємо здійснювати заходи в забезпечення цього питання. Держава щороку втрачає мільярди  гривень від руйнування доріг. І це спільна проблема. І місцевих органів влади, і Укртрансбезпеки і всієї країни в цілому»,- підкреслив В’ячеслав Дідківський.

         Перший заступник голови Укртрансбезпеки особисто проінспектував роботу Габаритно=вагових комплексів. Висновки вже зроблено. Відповідні заходи, поінформував В’ячеслав Дідківський, будуть здійснюватись ним по поверненні до Києва. Тобто вже від завтра. Запорукою успіху у збереженні доріг, на думку першого заступника голови Укртрансбезпеки, є спільна планова діяльність всіх зацікавлених сторін. Елементарно, переконував В’ячеслав Дідківський, варто проводити аналіз дислокації комплексів зважування транспорту з метою досягнення  максимальної їх ефективності.

         До кінця року Укртрансбезпекою планується закупівля 78 ГВК, які відповідатимуть стандартам та вимогам Європейського Союзу починаючи сертифікацією, закінчуючи комплектацією. Перша поставка обладнання планується вже у вересні поточного року. Серед отримувачів ГВК буде і Миколаївська область. Остаточна кількість визначатиметься фахівцями в залежності від завантаженості та сезонності. Враховуючи позицію місцевих органів влади вони змінюватимуть місце розташування.

         Депутатський корпус Миколаївської обласної ради поточного скликання  завжди приділяє максимальну увагу реконструкції та збереженню автошляхів регіону. Спільну позицію стосовно зважування великогабаритного транспорту відпрацьовували на спільних нарадах та засіданнях профільних комісій Миколаївської обласної ради. Іще у травні було прийнято рішення щодо необхідності закупівлі ГВК. Остаточну крапку поставлено на засіданні 14-ої позачергової сесії обласної ради.

         « У понеділок на нараді ми спільно відпрацюємо всі проблемні моменти. Здійснюватимемо контроль руху великовантажного транспорту. Хочу подякувати керівництву Укртрансбезпеки за підвищену увагу до ситуації в Миколаївській області. Навіть у вихідний день. Контролюйте своїх працівників, і разом діятимемо на результат.»,- зауважив перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта.

         Учасники наради домовились про спільну роботу на шляху збільшення чисельності працівників, які обслуговуватимуть ГВК.