НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ

За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко спільно з Благодійним Фондом "Фонд" Волонтерський пост" розпочато нагородження військовослужбовців нагрудним знаком "Обов`язок виконано з честю" (Честь та Гідність).


 Заслужені нагороди отримали учасники антитерористичної операції старший сержант, командир відділення В/Ч 0224 ( 79 ОДШБР) Віталій Чабаненко, перший заступник командира протитанкового дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини А-2802 ( 36-та ОБМП), майор Антон Логвінов, командир другого батальйону морської піхоти А 2802 ( 36-та ОБМП), майор Віктор Сікоза. Аналогічні нагороди буде передано Павлові Адаменку ( 79-та ОДШБр) та Віктору Товкачу (36-та ОБМП).
Нагороджені сьогодні хлопці за плечами мають колосальний досвід захисту територіальної цілісності і незалежності країни, користуються повагою серед бойових побратимів, підлеглих та волонтерів.
Під час зустрічі порушувалось питання житла для військових офіцерів та членів їх родин.
" Питання житла необхідно в першу чергу вирішувати для справжніх бойових офіцерів та членів їх родин. Для таких як Ви, хлопці. Ми в межах своїх повноважень готові контролювати процес. Раніше ми виділяли 10 мільйонів гривень на придбання житла. Їх отримали військовослужбовці з інвалідністю. Тому й на далі депутатський корпус Миколаївської обласної ради готовий підключатися до вирішення житлового питання військових",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.