"На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася в обласній лікарні, ми направимо депутатські кошти",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко разом із заступником Андрієм Кротовим відвідали Миколаївську обласну лікарню.

Нагадаємо, що 4-го серпня у чотириповерховому корпусі лікувального закладу сталося загоряння електрощитової. В наслідок надзвичайної ситуації устаткування електрощитів, кабелі високої напруги вщент пошкоджені. На сьогодні робота лікарні практично паралізована. Ускладнює ситуацію відсутність ще й телефонного зв`язку.

 

Адміністрація закладу охорони здоров`я звернулася з листом про допомогу до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та представників депутатського корпусу.
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко разом із заступником Андрієм Кротовим терміново здійснили робочий візит до лікарні. Ознайомившись із станом речей, Вікторія Вікторівна зібрала оперативну нараду.
"На сьогодні першочергове завдання відновлення електропостачання в усьому приміщенні. Компанія-підрядник, яка здійснюватиме ремонтно-відновлювальні роботи, повинна підготувати проектно-кошторисну документацію, або попередньо підрахувати обсяг фінансування. Ми зараз максимально швидко підключимо депутатський корпус до вирішення проблеми. На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в обласній лікарні, ми направимо депутатські кошти",- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Представники депутатського корпусу облради почали збір коштів. Першими власні "депутатські" кошти на потреби лікарні перерахували особисто Вікторія Москаленко та Андрій Кротов. На даний час закумульована всіма депутатами сума складає більше ста тисяч гривень. І кошти продовжують надходити.
"Хочу подякувати всім небайдужим депутатам. Тим, хто відгукнувся і фінансово допомагає обласні лікарні. Кошти матеріальної допомоги підуть на придбання кабельно- провідної та електротехнічної продукції",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.