ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

В обласній державній адміністрації за участі депутатів Миколаївської обласної ради розпочали проведення відкритих засідань конкурсної комісії з представлення претендентами презентацій концепції розвитку та функціонування об`єктів комунальної власності.


10-го серпня члени комісії заслухали претендента на посаду директора Первомайського психоневрологічного інтернату. Документи подав лише Ігор Бойко.
Згідно з розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21.06.2017 було оголошено повторний відбір на посаду директора комунального закладу загальноосвітньої школи-інтернат 1-3-го ступенів - центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації Миколаївської обласної ради . Документи подали Галина Секкер, Юрій Ліновський. 3.08.2017 про відмову від участі у конкурсному відборі повідомив Валерій Лисенко.
На посаду директора Рацинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Вознесенського району заявився лише один претендент Олександр Фікс. Аналогічно на посаду директора Березківського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-інтернату –ліцею 1-3-го ступенів подала документи Зінаїда Халімон.
Свою концепцію розвитку обласного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді запропонувала претендент Таїсія Троїцька.
Через відсутність кворуму членів конкурсної комісії не відбулось засідання представлення претендентами презентацій концепції розвитку та функціонування закладів охорони здоров`я Миколаївської області.