Опорним школам в Миколаївській області передали автобуси


Керівництво Миколаївської області передало районним опорним школам автобуси для поповнення і оновлення шкільного транспорту.
Передача автобусів школам відбулася в Миколаєві у четвер, 31 серпня.
В урочистій церемонії передачі автобусів школам взяли участь перші особи області - перший заступник голови облради Іван Кухта, голова облдержадміністрації Олексій Савченко і його заступники, депутати, представники районних рад, педагогічні колективи районних навчальних закладів.
Перший заступник голови Миколаївської облради Іван Кухта привітав присутніх з наступаючим Днем знань і наголосив, що в зв'язку з цим подія носить символічний характер.


«У першу чергу, я хочу привітати всіх присутніх зі святом, що наближається - з Днем знань. Хочу побажати нашим педагогам великої витримки, терпіння, сил, натхнення. Неоціненною є праця вчителів, які щодня віддають свої знання та тепло своїх сердець, виховуючи підростаюче покоління. Дуже символічно, що саме сьогодні, напередодні 1 вересня, ми передаємо районним школам автобуси "Мрія", які були закуплені в тому числі і за рахунок обласного бюджету. Хочу відзначити наостанок, що завдання нашої освітньої системи - виховати нове покоління Громадян з великої літери, справжніх професіоналів своєї справи, патріотів рідної землі. Таку ж мету переслідуємо і ми, представники влади. Тому лише об'єднавши зусилля, ми зможемо разом досягти спільної мети. Сьогоднішній захід це ще раз підтверджує! Дякую за увагу! Зі святом! », - сказав Іван Кухта.