"Дітей до М-Погорілівської школи обов`язково возитимуть ",- Вікторія Москаленко та голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук здійснили зустріч з представниками батьківської громади Воскресенського

Проблема із підвезенням Воскресенських дітей до М-Погорілівської школи виникла на початку 2017-го. Тоді до її розв’язання особисто підключилась Вікторія Вікторівна у якості депутата обласної ради. Частину власних депутатських коштів вона спрямувала на оплату перевезення дітей. У той момент представникам обласної та районної влади вдалося залагодити конфлікт. Про досягнуті домовленності нагадав голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук.


«Ми з вами зустрічались. Йшлося про необхідність продовження нормального навчального процесу. Щоб не переводити дітей в іншу школу серед навчального року домовились про наступне – ми закінчуємо цей рік, але, шановні, у вас є своя школа. Тому у вас буде ціле літо що вирішити це питання»,- підкреслив Олександр Демчук. Згідно із нормами діючого законодавства органи місцевого самоврядування зобов’язані здійснювати обов’язкове перевезення учнів у разі відсутності школи у населеному пункті, а відстань до найближчої перевищує три кілометри. Але у Воскресенському є своя школа в якій 150 додаткових вихованців могли б здобувати освіту. Втім, батьки на свою користь наводять власні аргументи про колектив, багаторічну дружбу дітей відмінність у педагогічних підходах тощо. Вікторія Москаленко закликала усіх учасників багаторівневого діалогу таки знайти спільні точки дотику.
Таким чином вийшли на остаточний варіант позитивного вирішення проблеми. Перевезення Воскресенських школярів до М-Погорілівської школи здійснюватиметься. Процес фінансуватиметься з трьох джерел. Район, сільська рада або громада, підтримка області.