ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

31-го серпня ввечері у Миколаєві, напередодні Дня знань, відбулись два традиційні студентські  заходи – посвята у студенти першокурсників. Першими відкривали вечірню естафету у Чорноморському Національному університеті ім. Петра Могили.

 

З цією знаменною подією професорсько-викладацький склад ВИШу та студентську молодь вітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, народний депутат України Голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. У своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко побажала студентам-першокурсникам відшукати в університеті справжніх друзів, не витрачати себе на лінощі і зайві справи, стати професіоналами обраної справи.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звертаючись до всіх присутніх попросив вшанувати хвилиною мовчання загиблих на сході України бійців і завжди пам`ятати, якою непростою ціною сьогодні дістається українцям воля, незалежність і мирне небо над головою. Олексій Савченко подарував ректорові Леоніду Клименко книгу "Воїни світла". До неї увійшли прізвища загиблих в Антитерористичній операції молодих жителів Миколаївщини, спогади про них.

За сталою традицією університету Леонід Клименко вручив студентам-першокурсникам символічний студентський квиток.

 

 

 По завершенні урочистих заходів у Чорноморському Національному університеті ім. Петра Могили, представники обласної та міської влади переїхали до пам`ятника адміралу С.Макарову. Там відбулась урочиста церемонія посвячення у студенти першокурсників Національного університету кораблебудування . Професорсько-викладацький склад ВИШу та студентську молодь вітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, народний депутат України Голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь і його колега народний депутат України Борис Козир, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.