"Сьогодні ви робите впевнений усвідомлений крок у доросле життя",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала студентів-аграріїв

Зранку 1-го вересня у Миколаївському Національному Аграрному університеті відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року. Привітати колектив і студентську молодь ВИШу зі святом приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту, директор ТОВ "Золотий колос", голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, народний депутат України Голова підкомітету з освіти Комітету  Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь і багато інших поважних гостей.

 

                Під час урочистостей відбулась церемонія посвяти першокурсників у студенти з врученням символічного студентського квитка і ключа від країни знань. Його молоді передали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

                 1 вересня - це початок нового етапу в плідній роботі вихователів, вчителів і викладачів, батьківській підтримці та увазі, підкоренні учнями та студентами вершин науки та осягненні законів суспільного життя і моралі, підкреслила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.