"Такі події мали б відбуватися частіше",- голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко взяла участь у відкритті комп`ютерного класу МОІППО

1 Вересня,  з нагоди святкування Дня Знань,  у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти теж відбувся неординарний захід. За участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, народного  депутата України Голови підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тараса Креміня урочисто відкрито комп`ютерні класи. На придбання техніки 300 тисяч гривень було виділено депутатським корпусом Миколаївської обласної ради.

 

                " Такі події, на моє глибоке переконання, мали б відбуватися повсякденно. А оскільки техніка тут з`являється рідко, для Вас це насправді свято. Депутатський корпус Миколаївської обласної ради це робить не заради перерізання стрічок. Наша спільна мета -  більш гучні події. Я говорю про Вашу роботу – благодійні ярмарки, зустрічі з вашими працівниками, вчителями. Підвищення кваліфікації вчителів. Саме ці події є нашою спільною кінцевою метою",- підкреслила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                " Хочемо бути корисними нашим вчителям, конкурентними на ринку послуг післядипломної освіти. В нашому інституті проводяться всілякі заходи, які допомагають нам в цьому. Кожен слухач, який приїздить до нас на курси проходить тестування. Для цього ми застосовуємо комп`ютерну техніку. І зрозуміло, що із застрілим парком техніки, яку ми мали це було реалізовувати вкрай складно. Ми дуже раді, що тепер зможемо забезпечити процес тестування більш комфортним обладнанням.",- подякували Вікторії Вікторівні педагоги Миколаївщини.  

                По завершенні урочистої частини педагоги Миколаївщини звернулися до представників обласної влади з проханням допомогти у вирішенні питання гуртожитка. Фахівці освітянської галузі знаходячись у відрядженні постійно змушені самостійно вирішувати питання тимчасового житла. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко акцентували , що обов`язково шукатимуть ймовірні шляхи вирішення питання з яким до них звернулися освітяни.

                Варто відзначити, що на базі МОІППО проводяться й на далі будуть проводитись  курси з вивчення української мови. Їх слухачами стали працівники правохоронних органів, зокрема патрульної поліції.