РОБОЧИЙ ВІЗИТ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ДО ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ

 

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов  здійснили  робочу поїздку до Миколаївської обласної лікарні.

Нагадаємо, що 4-го серпня у чотириповерховому корпусі лікувального закладу сталося загоряння електрощитової. В наслідок надзвичайної ситуації устаткування електрощитів, кабелі високої напруги були  вщент пошкоджені. Тоді  робота лікарні практично була  паралізована. Ускладнювала  ситуацію відсутність ще й телефонного зв`язку.

 

Адміністрація закладу охорони здоров`я звернулася з листом про допомогу до голови Миколаївської обласної ради  та представників депутатського корпусу. 


 Вікторія Москаленко разом із заступником Андрієм Кротовим терміново здійснили робочий візит до лікарні. Ознайомившись із станом речей, Вікторія Вікторівна зібрала оперативну нараду. На той момент вона  ставила завдання щодо термінового відновленняі електропостачання.
" Першочергове завдання відновлення електропостачання в усьому приміщенні. Компанія-підрядник, яка здійснюватиме ремонтно-відновлювальні роботи, повинна підготувати проектно-кошторисну документацію, або попередньо підрахувати обсяг фінансування. Ми зараз максимально швидко підключимо депутатський корпус до вирішення проблеми. На ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в обласній лікарні, ми направимо депутатські кошти",- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 Сьогодні ситуація кардинально змінилася. У приміщенні, де відбулось загоряння,  тривають відновлювальні роботи. Але живлення вже подається. Депутатським корпусом Миколаївської обласної ради виділено близько 150 тисяч гривень депутатських коштів на ліквідацію надзвичайної ситуації. Компанія – підрядник використовувала найсучасніші технології та матеріали. За особливою схемою до електропостачання підключено відділення гемодіалізу.

         Турбує Вікторію Москаленко затримка із відкриттям пологового відділення у Миколаївській обласній лікарні на базі відділення екстрагенітальної патології.

         " Я кожного дня тримаю зв`язок з головою обласної державної адміністрації Олексієм Савченком та його профільним заступником Віталієм Кіндратівим стосовно розв`язання цього питання. На жаль, за відсутності керівника управління охорони здоров`я доводиться нам самим контролювати процес. ",- підкреслила Вікторія Москаленко.

         Представники депутатського корпусу обласної ради на чолі із Вікторією Москаленко вже приїжджали в обласну лікарню саме  у це  відділення. Тоді стояло питання необхідності виділення додаткового фінансування для придбання обладнання. За попередніми підрахунками йшла мова про суму у розмірі майже 12 мільйонів гривень.  Рішенням депутатського корпусу обласної ради їх теж було виділено. Термінового вирішення потребує кадрова проблема. У разі відкриття пологового відділення на базі екстрагенітальної  патології породіль  Миколаївської обласної лікарні додатково необхідне створення робочих місць для сестринського персоналу, акушерів- гінекологів, неонатологів.  В результаті спілкування з адміністрацією лікарні напрацьовано покроковий план. Обласна державна адміністрація готує відповідне розпорядження, депутатський корпус обласної ради має своїм рішенням збільшити кількість ставок для лікарського персоналу відділення, насамкінець придбання обладнання. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови обласної ради Андрій Кротов і на далі  триматимуть питання на особистому контролі.

         Також під час візиту до обласної лікарні Вікторія Москаленко та Андрій Кротов поцікавились станом обладнання магнітно-резонансної томографії. Як пояснили представники адміністрації лікарні сьогодні апарат працює. Але відразу після пожежі виникали труднощі. МРТ в обласній лікарні вже дев`ять років. Фактично обладнання вже півтора рази відпрацювало свій експлуатаційний ресурс. Потребує заміни прилад безперебійного постачання. Вікторія Москаленко та Андрій Кротов взяли це питання під особливий контроль.