ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА ОБЛАСНУ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНУ ЛІКАРНЮ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради Віктор Сторчеус та радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак відвідали Миколаївську обласну офтальмологічну лікарню.

         Для об`єктивної оцінки стану речей у медичних установах Миколаєва і області голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко особисто здійснює ознайомчі поїздки. З метою формування повноцінної картини, розуміння обсягу необхідного закладу охорони здоров`я фінансування,вивчення його потреб Вікторія Вікторівна відвідала Миколаївську обласну офтальмологічну лікарню.

 

 

Головний лікар Красиміра Рилькова познайомила очільника представницького органу влади регіону та депутатів облради з наявною матеріально-технічною базою, зрушеннями, які відбулись в лікарні з моменту зміни керівництва.

         Красиміра Рилькова поділилась існуючими проблемами. Сьогодні конче необхідне відновлення лазерного апарату. За підрахунками фахівців закладу тут протягом року , саме у лазерному кабінеті, отримують консультації понад 3500 пацієнтів. Оперують на лазерному обладнанні більше 250 людей. Проте, для придбання функціонально-важливих запчастин потрібні кошти. Без них, констатувала Красиміра Анатоліївна, оперативне втручання неможливе.

         Також Вікторія Москаленко цікавилась кількістю здійснених пільгових операцій: - для учасників АТО; людей з інвалідністю; дітей.

         "Хочу Вам подякувати Вам, Красиміро Анатоліївно, за вашу роботу. Бачимо позитивні зрушення, які відбуваються в офтальмологічній лікарні. Тому ми готові до конструктивної співпраці з вами і готові підтримувати",- зазначила по закінченні зустрічі голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.